PORTÁL DO JINÝCH SVĚTŮ

Fotoobrazy z nadhledu jsou portály do jiných světů. Dobře si rozmyslete, zda je doma vážně chcete. Je to totiž jízda. Nikdy nebude pořádně vědět, do jaké škvíry mezi světy vás ta brána zavede.

 

Obrazy tiskneme na plátna a hrajeme si s tím. Více o procesu ZDE, kde i uvidíte, jak vytištěná plátna vypadají. Obrazy prosím objednávejte níže, pokud jich chcete více než 2, prosím použijte formulář víckrát (a pro fakt vícečetné objednávky mi radši napište)

 

PŘEDÁNÍ: Obrázky je možno předat osobně v Praze nebo Dobřichovicích, poštou je zasílání kvůli křehkosti dosti problematické. 
 

BUDE SI OBRAZ S VÁMI ROZUMĚT? Ne každé plátno si umí povídat s vaším interiérem. Nechte na sebe působit barevnost - sedne si to se zbytkem pokoje? Když dáte plátno třeba nad gauč, bude tam barevná souhra? Pokud chcete nějaké barevnější plátno, nemáte už moc jiného barevna kolem? (jestli to tak nemá být, že ano).  Když si vyberete nějaké temnější, zapadne vám do ladění místnosti? Kdybyste si nebyli jistí, prostě mi vyfoťte, kde chcete plátno mít (a pošlete na mail), řeknu svůj názor :)

EXKLUZIVITA? V případě zájmu se můžeme pobavit o podmínkách v situaci, kdybyste chtěl být jediný (nebo poslední) majitel plátna. 


KAM POSLAT PENÍZE: 3255248001/5500 (nebo hotově při předání) . Daňový doklad nebo fakturu pošleme obratem. 
 

Dotazy prosím sem, nebo pište rovnou do objednávkového formuláře níže. 

Objednávkový formulář
arrow&v
arrow&v
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter

Community & Management Consulting: 

  • LinkedIn